Netflix Suhana Khan'a Güveniyor!

OTT -dijital platform- yarışması, alandaki ilk platformlardan biri olan Netflix'ten bazı büyük ve en iyi içerik yığınlarını aldı.
Tudum, en büyük şovlarını ve filmlerini duyurduğu Netflix küresel hayran etkinliği. Bu yıl Brezilya'da geçiyor. Ne yazık ki Netflix'in sunduğu tek şey, başrollerini Mihir Ahuja, Dot, Khushi Kapoor, Suhana Khan, Yuvraj Menda, Agastya Nanda ve Vedang Raina'nın oynadığı altı genç oyuncunun yer aldığı Zoya Akhtar'ın The Archies'i. Pek çok kişi için en önemli olay, süperstar Shah Rukh Khan'ın kızı Suhana Khan'ın oyunculuk dünyasındaki ilk çıkışı olmaya devam ediyor. Birçok ülke Bridgeton, Extraction, Squid Game, Emily in Paris, Queen Charlotte: A Bridgerton Story, Never Have I Ever ve Heart of Stone gibi büyük oyunlara sahipken, Hint klasiği yalnızca Archies'e güveniyor gibi görünüyor.
Etkinliğe katılacak bir kaynak Bollywood Hungama'ya şunları söyledi: "Tabii ki SRK'nin kızı nedeniyle heyecan var ki bu bekleniyor. Netflix Hindistan, Hint medyasının en büyük satış noktası olan The Archies'e büyük güveniyor. Daha önce çok fazla içeriğe sahiplerdi. Bir noktada hem Netflix patronları Reed Hastings hem de Ted Sarandos gururla yeni içeriklerin gelmesiyle övünürlerdi. Tabii Hindistan dışında, ama o zamandan beri işler değişti."
Sanjay Bhansali'nin başyapıtı Heeramandi de bu yıl Netflix'te yayınlanacak ama ne yazık ki hem Heeramandi hem de The Archies için pazarlama bütçeleri, JioCinema'nın pazara girmesi nedeniyle OTT dünyasında meydana gelen kargaşa nedeniyle büyük ölçüde kesildi. Platformla ilgili bir kaynak, "Gelecek içeriğimizi pazarlamak için daha büyük planlar vardı, ancak bütçeler kısıldı. Mevcut mali senaryo göz önünde bulundurularak tanıtılacak." dedi.
Heeramandi, medyaya gönderilen Tudum e-postalarında nedense yer bulamadı. Sanjay Bhansali'nin sicilini bilen büyük potansiyele sahip olan bu filmde Sonakshi Sinha, Aditi Rao Hydari, Manisha Koirala ve Richa Chadha oynayacak.
Hayranlar, Netflix Hindistan'ın 17 Haziran'da Brezilya'da çok ses getirmesini umuyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?