Nice 24 Yıllara!

Ajay Devgn, Salman Khan ve Aishwarya Rai Bachchan'ın başrollerini paylaştığı 'Hum Dil De Chuke Sanam' 24. yılını doldurdu ve izleyicilerin favorisi olmaya devam ediyor. Önceden eski Hint filmlerini izlemekten çok zevk alırdım ama uzun zamandır izleyemiyorum..

Başarılı film yapımcısı Sanjay Leela Bhansali'nin yönettiği film, ihtişamı, müziği, stili ve prodüksiyon tasarımıyla tanınır ve bu film Bhansali'nin en iyi eserlerinden biri olarak kabul edilir.
Hum Dil De Chuke Sanam, Nandini (Aishwarya Rai Bachchan), Sameer (Salman Khan) ve evlenmesi emredilen adam Vanraj (Ajay Devgn) arasında bir aşk üçgeni sunuyor. Tanınmış bir müzisyenin kızı olan Nandini ile babasından müzik öğrenmek için İtalya'dan gelen Sameer'in hikayesini anlatıyor.
Hem Nandini hem de Sameer aşık olur. Ancak Nandini'nin babası, Sameer'i ona müzik öğretme ücreti olarak Hindistan'dan ayrılmaya zorlar. Mutsuz Nandini, yeni evli karısının bir başkasını sevdiğini öğrenince üzülen Vanraj ile evlidir. Vanraj, Nandini'yi Sameer ile yeniden birleştirme sözü verir ve onlar, Sameer'i aramak için İtalya'ya doğru yola çıkar. Ancak birlikte seyahatleri sırasında Nandini, özverili kocasına derin bir saygı ve ayrıca sevgi geliştirir ve sonunda onunla kalmayı seçer.
İkonik film Hum Dil De Chuke Sanam'ın 24. yılını kutlayan Sanjay Leela Bhansali Productions, Instagram'da filmden bazı güzel fotoğraflar paylaştı ve süper yıldızların kaliteli şarap gibi yıllanmasıyla zamanın nasıl geçtiğini anlayan birine baktı. Bhansali Productions, "Tutkunun, fedakarlığın ve gerçek aşkın güzelliğini yansıtan zamansız masalın 24. yılını kutluyoruz.'' yazdı.
Film, Salman'ın 1996'da son derece başarılı 'Khamoshi'den sonra Sanjay Leela Bhansali ile ikinci ortak çalışması oldu.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.