Nora Fatehi Bu Zamanlara Nasıl Geldi?

Nora Fatehi'nin tanıtıma ihtiyacı yok. Kanada'da doğup büyüyen Faslı güzel, çarpıcı görünümü ve süper dans hareketleriyle Hindistan'da ve yurtdışında bir isim yaptı. Ama şimdi olduğu yere ulaşmak için yaptığı yolculuk kolay mıydı diye sorsak? Aktris yakın zamanda bu durumdan bahsetti ve hatta insanların başlangıçta ona 'yeni Katrina Kaif olmak' isteyip istemediğini sorduğunu açıkladı.
Yakın zamanda yapılan bir sohbette, Dilbar, Kusu Kusu, Kamariya ve daha pek çok şarkıdaki harika dans hareketleriyle tanınan sanatçı, Hindistan'daki ilk aylarını, aksanıyla çalıştığını, hayallerini gerçekleştirmek için sosyal ve aile hayatını atladığını hatırladı.
BBC Asian (Hindustan Times aracılığıyla) ile yakın zamanda yaptığı bir görüşmede Nora Fatehi, Hindistan'a geldiğinde kendisini yeniden kurma konusundan bahsetti. ''Elime geçen fırsatlar çok son dakika oldu ve çok şükür hazırlıklıydım. Odamda kilitli kaldığımı ve televizyonda bir şeyler izlediğimi, Hintçe üzerinde çalıştığımı hatırlıyorum. Diğer kızlar gibi parti yapmaz veya erkek arkadaş edinmezdim. Hindistan'daki ikinci ayımda Kanada aksanımı yumuşatmam, vücut dilimi yumuşatmam ve Hintçe çalışmam gerektiğini fark ettim." diyor.
Nora Fatehi şöyle devam ediyor, ''Kardeşimin düğünü, doğum günleri, her şeyini kaçırdım. Pek çok insan, 'Bir sonraki Katrina Kaif gibi olmak ister misin?' diye soruyordu. Öne çıkan her fırsata hazırlıklı olmam gerektiğini biliyordum. Aldığım projelerin çoğu son dakika oldu. Önüme çıkan herhangi bir fırsata tamamen hazırlıklı olmak için Hintçem üzerinde çalışırdım. Sadece bir fırsat yakalayabileceğimi biliyordum ve bu işe yaramazsa oyun dışı kalacaktım."
Nora Fatehi, çalıştığı yerin 'kültürü ve insanları ile asimile olmasında' bir sakınca olmadığını da sözlerine ekledi. Çocukken bile yaz tatilleri için Fas'a gittiğinde 'Kanadalılığını' yumuşattığını açıkladı.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?