Oh My God 2 Yayın Tarihi Açıklandı!

2012'de vizyona giren OMG Oh My God, Akshay Kumar ve Paresh Rawal'ın rol aldığı bir mahkeme salonu dramasıydı. Bir depremde dükkanı yıkılan ateist Kanji'nin (Paresh Rawal) hikayesiydi. Sigorta şirketi 'Tanrı'nın işi' diyerek ona tazminat ödemeyi reddettiğinde, Kanji Tanrı'ya karşı dava açtı. Akshay Kumar, Lord Krishna'yı canlandırdı ve onun nasıl Kanji'nin mücadelesinin bir parçası olduğu, filmin temelini oluşturdu. Şimdi, Oh My God'ın zaferinden bu yana 11 yıl sonra, Akshay Kumar, izleyicileri eğlendirmeyi ve ilgisini çekmeyi vaat eden bir sosyal komedi olan devam filmi Oh My God 2 ile izleyicileri bir kez daha memnun etmeye hazırlanıyor. Hayranları sevindiren heyecan verici bir duyuruyla Akshay Kumar, merakla beklenen OMG 2 filminin çıkış tarihini açıkladı. Filmin şimdi 11 Ağustos 2023'te sinemalarda gösterime girmesi planlanıyor.
Cuma günü Akshay Kumar, Instagram hesabından OMG 2 filminin çıkış tarihini paylaştı. Gönderide, tanrı Shankar şeklinde görülüyor. 
Filmde Akshay Kumar'ın yanı sıra önemli rollerde Yami Gautam, Pankaj Tripathi, Arun Govil ve Aamir Naik yer alıyor.
Akshay, geçen yıl Aralık ayında Suudi Arabistan'ın Cidde kentinde düzenlenen Kızıldeniz Uluslararası Film Festivali'nde yakında çıkacak olan filmi hakkında ilginç bir ayrıntıyı paylaşmıştı. Moderatör Kaleem Aftab ile sohbet ederken yakında çıkacak filmlerinden birinin cinsel eğitimin öneminden bahsettiğini ortaya çıkarmıştı. Akshay, "Bu çok önemli bir konu. Birçok yerde (cinsel eğitim) yok. Okulda öğrendiğimiz her türlü konu var ve cinsel eğitim okullarda verilmesini istediğim tek konu." demişti.