Ön Tanıtım Rüzgarı!

Sadece bir gün önce, Animal filminin yapımcılarının, filmin tanıtımını açıklamadan önce özel bir ön tanıtımı açıklamaya hazır oldukları bildirilmişti. Bu Sandeep Vanga yönetmenliğinde Ranbir Kapoor'un daha önce hiç görülmemiş bir karakterde aksiyon yıldızına dönüşmesi bekleniyor. Bu aksiyon dünyasına ilk dalışımızı yapan Vanga, bizi kan dökülen ve kargaşa dolu bir yolculuğa çıkarıyor.

Animal'ın yoğun ön fragmanı, bir grup maskeli adam oyuncuya saldırmaya çalışırken Ranbir Kapoor'un girişini gösteriyor. Silahı balta olan Ranbir, yoluna çıkan herkesi korkusuzca ve zahmetsizce keserek, bu 'hayvanın' gazabından kaçmaya çalışan grubun geri kalanı arasında korku yaratarak o kadar ortalığı kasıp kavuruyor. Ön tanıtım, 'çok yakında' duyurusu ile sona ererken, ikincisinin çıkış tarihi henüz açıklanmadı.
Animal'ın, gangsterler ve vahşetin büyüleyici ve yoğun dünyasının zemininde geçmesi bekleniyor. Film, Kabir Singh'in ünlü yönetmeni Sandeep Reddy Vanga ve başrol oyuncusu Ranbir Kapoor'un yapımcılığını Bhushan Kumar'ın üstlendiği klasik bir aksiyon destanını sergilemeye çalıştıkları ilk iş birliğine işaret ediyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?