Oyuncu Seçiminde Şaşırtan Gelişme!

Campeones, süperstar Aamir Khan'ın ilgisini çekmesi Laal Singh Chaddha'nın yayınlandığı sıralarda geldi. Aamir'in filmin farklı bir yerli versiyonunu tasavvur ettiği ve filmin başrol oyuncusu seçiminde çok seçici olduğu söylendi. Duyurusundan bu yana söylentiler ve raporlar arttı.
Aamir'in rol almayacağı, sadece yapımcılığını üstleneceği haberiyle başladı ve hepimiz buna inandık. Halk 'kim oynayacak?' diye sordu. Raporlar da 'Salman Khan.' cevabını veriyor. Evet, Salman'ın Aamir ile takım oluşturacağını ve Chak De India, Lagaan ve Dangal'ın bir karışımını yapacağını duyunca heyecanlandılar.
Ancak senaryoyu sevmesine rağmen Salman'ın randevuları ve programı devam etmesine izin vermediği için bu mutluluk uzun sürmedi. Peki sonra..?
Yine bir gün başka bir isim olan Ranbir Kapoor projeye katıldı. Ranbir'in PK sonrası doruk noktasındaki benzersiz rolünü hatırlıyor musunuz? İnsanlar nihayet bir film üzerinde birlikte çalıştıkları için mutluydular. Ama hayır, bunun bile sahte haber olduğu söylendi.
Yakın kaynaklara göre, "Campeones'in yeniden çevrimi Aamir Khan'ın kalbine çok yakın ve Salman Khan değilse bile mükemmel birini arıyor. Ranbir Kapoor'a yaklaşma haberi doğru değildi. Aamir, filmin başrolü için Farhan Akhtar ile görüşüyor. Farhan, Bhaag Milkha Bhaag'da harika bir performans sergiledikten sonra bu onun için elbette çok mantıklı.'' dendi.
Kaynak, ''Farhan senaryoyu çoktan inceledi ve sevdi. Aynı şey için daha fazla okuma seansı yapmaya hevesli. Yapımcı, yönetmen, yazar ve oyuncu olarak bakması gereken projelerle dolu bir tabağı olduğu için tarihler biraz sorun. Ancak şimdiden yaklaşan kadrosuna bu filmi eklemeyi planlıyor.'' diye ekledi.
Bu arada Campeones, mahkeme tarafından zihinsel engelli oyunculardan oluşan bir takımı yönetme emri verilen eski bir ikinci lig basketbol koçunun hikayesi etrafında dönen bir İspanyol filmi.


Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?