Pathaan Tarih Yazmaya Devam Ediyor!

Başrollerini Shah Rukh Khan, Deepika Padukone ve John Abraham'ın paylaştığı Yash Raj Films'in Pathaan filmi bir rekor daha kırdı. Yapımcılığını Aditya Chopra ve yönetmenliğini Siddharth Anand'ın yaptığı bu tarihi gişe rekorları kıran film,küresel gişede 1050 crore Rs'nin üzerinde şaşırtıcı bir hasılat elde ederek dünya çapında en çok hasılat yapan film unvanını elde etti. Pathaan bir kez daha tarih yazmaya hazırlanıyor.

Bu kez, Beyaz Rusya, Özbekistan, Kazakistan, Azerbaycan, Tacikistan, Ermenistan, Gürcistan, Moldova, ve Kırgızistan. Filmin bu dublajlı versiyonunun 13 Temmuz'da bölgede 3000'den fazla gösterime girmesi planlanıyor.
Pathaan, daha önce Ek Tha Tiger, Tiger Zinda Hai ve War gibi gişe rekorları kıran filmlerin yapımcılığını üstlenen Aditya Chopra'nın saygın YRF Spy Universe'ün ayrılmaz bir parçasıdır. Film, bu sinematik evrenle eşanlamlı hale gelen heyecan verici casusluk anlatısını sergileyerek Rusya ve BDT pazarlarındaki izleyicileri büyülemeyi vaat ediyor.
Bunu söyledikten sonra, Pathaan'ın yakın zamanda Bangladeş'te piyasaya sürüldüğünü burada belirtmekte fayda var. Bollywood Hungama'nın özel raporunda, Pathaan'ın ülkede piyasaya sürüldüğü ilk gün 25 lakh Bangladeş takası hasılat yaptığını bildirdik, bu da 19,13 lakh INR'ye eşdeğer. (TL değerini bilemiyorum) Bangladeş'te 41 sinemada gösterime girdi. Ayrıca, 1971'den beri orada gösterime giren ilk Hint filmi oldu.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?