Rani Mukerji Eşi Hakkında Ne Düşünüyormuş?

Rani Mukerji ve Aditya Chopra, Bollywood'daki en güçlü çift. Rani, sektörün tanık olduğu en iyi aktrislerden biri ve eşi de sektördeki en büyük prodüksiyon evlerinden birinin öncüsü. Her şeye rağmen ikili, ilişkileri konusunda her zaman gizli kaldı. Aslında aktris, film yapımcısıyla evlenmeden önce ilişkisini asla kabul etmedi ve kameradaki tüm bağlantıları yalanladı.
Yıldızın, Aditya ile çıkmayı reddederken görülebileceği bir videosu çevrimiçi olarak ortaya çıktı. İlginç bir şekilde, röportaj görünüşe göre yönetmenle dünya evine girmeden üç yıl önce çekilmiş.
Bir Reddit sayfası, Star News'te Rani Mukerji'nin Aditya Chopra ile çıktığı söylentilerinden bahsettiği videoyu paylaştı. Görüşmeci, adının neden defalarca yönetmenle ilişkilendirildiğini sordu ve aktris, sorunun bunun yerine dedikoduculara sorulması gerektiğini söyledi. "Elbette o benim bir arkadaşım. Pek çok filmde birlikte çalıştığım bir kişidir. Ona büyük saygım var.'' dedi. "Yani, birbirinizle romantik bir bağınız yok mu?" diye bir başka soru soruldu. Bunun üzerine Mardaani aktrisi, "Hayır, romantik bir bağımız yok ama evet, ona çok saygım var." dedi.
Görüşmeci, oyuncuya daha fazla baskı yaptı ve çoğunlukla Yash Raj Films için çalıştığına dikkat çekti. Rani Mukerji, harika filmler yaptığı için yapım eviyle daha çok çalışmayı seveceğini zarif bir şekilde yanıtladı. ''Filmlerini yapma şekillerinde kesinlikle büyüleyici olduklarını düşünüyorum. Bu yüzden de onunla film çekiyorum.''
Bilmeyenler için, Bunty Aur Babli oyuncusu daha önce yönetmenle 2009'da eski karısından boşandıktan sonra ve onun için çalışmıyorken çıkmaya başladığını paylaşmıştı. Belki de Rani o zamanlar doğru söylüyordu, işler daha sonra bir ilişkiye evrilmiş olabilir, gayet doğal.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?