Rani Mukerji İlk Aşkını İtiraf Etti!

Rani Mukerj ve Aamir Khan arasındaki arkadaşlık dillere destan. Hatta Rani, Aamir'i pek bir sever,diyebiliriz. En azından oyuncular, çeşitli röportajlarda bunu bin kez itiraf etti. Aamir Khan'ı ekranda ilk kez Qayamat Se Qayamat Tak'ta Juhi Chawla ile aşk yaşarken gördüğünden beri Rani Aamir'i çok seviyordu. Ancak, o zamanlar Ghulam'da onun karşısında rol alacağını bilmiyordu.

Oyuncu, bir röportajında ''O zamanlar 16-17 yaşındaydım. Aamir Khan'ı büyük ekranda görmüştüm. Kalbim küt küt atmıştı.'' dedi. 
Daha sonra bir ödül töreni sırasında Aamir'in ilk aşkı olduğunu itiraf etti. Rani Mukerji ödül alırken sahnede ilk aşkından bahsederken seyirciler arasında Aamir Khan oturuyordu. Kalabalığın onu alkışlayarak "Benim ilk aşkım Aamir Khan'dı." dedi.
Bir hayran videosu derlemesi, Ghulam aktrisinin rol arkadaşına düşkün olduğunu ve çeşitli röportajlardan ona aşık olduğunu itiraf ediyor. The Kapil Sharma Show'dan başka bir klipte, oyuncu ''Ghulam'da onunla (Aamir) romantik bir sahne çekme şansım olduğunda, ayakkabı bağlarına bakmaya devam ettim. Ona bakarsam aşık olacağımı düşünürdüm.'' diyor.
Halk, Rani Mukerji'nin sevimli derlemesine ve bu dürüst itirafına çeşitli tepkiler gösterdi. Bir kullanıcı, "Sahnede bunu itiraf ettiğindeki bakışına bakın!" Başka bir, "Güven bana, duygular hakkında itiraf etmenin hiçbir faydası yok." dedi. Başka bir kullanıcı, "Aamir'in sahnede itiraf ederken gülümseme şekli..." yazdı. Sizler bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz? İkisinin uyumu bir harika!

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?