Ranveer Singh ve SLB Anlaşmaya Çalışıyor

Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela, Bajirao Mastani ve Padmaavat'ta başarılı bir şekilde birlikte çalıştıktan sonra Sanjay Leela Bhansali ve Ranveer Singh, müzik destanı Baiju Bawra'da dördüncü kez yeniden bir araya geliyor. Filmin, Ranveer ve Alia Bhatt'ın yer aldığı bir maraton programıyla Ocak 2024'te çekimlere başlanması bekleniyor. Ve şimdi, Bollywood Hungama'nın Ranveer'in Sanjay Leela Bhansali ile olan mali anlaşmaları hakkında özel bir haberi var.

Bir kaynak, "Baiju Bawra pahalı bir film ve tüm oyuncuların tam bağlılığını gerektiriyor. Profesyonel olduğu için Ranveer, oyunculuk ücretlerinden tamamen vazgeçmeye ve Sanjay Leela Bhansali ile bir kar paylaşımı anlaşması yapmaya karar verdi. O, filmi kendi çıkarlarının üstüne koyuyor ve Bhansali gibi bir ustayla çalışırken her yere gidebilir. Film yapımcısından normal bir miktar alabilir ve geri kalanını film için ayırabilir.'' dedi.
Karar, Bhansali'nin tüm parayı filmi aklındaki ölçekte yapmaya yatırabilmesini sağlamak için alındı. "Yapımcıların tüm parayı oyuncu ücreti olarak yatırmadığı pandemi sonrası zamanlarda iş dinamikleri değişti. Dolayısıyla değişen zamanla birlikte oyuncular da yeni normale uyum sağlıyor. Baiju Bawra başarılı olursa, Ranveer onun hakkını alacak. Piyasa değeri ve bu ikilinin sicili göz önüne alındığında, bu başarı garanti edilir." diye ekledi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?