RARKPK'nin Tanıtımı Yayında!

Merakla beklenen Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani filmi, etkileyici yönetmeni, yıldızlarla dolu oyuncu kadrosu ve canlı tanıtım afişleri sayesinde halkın en çok konuşulanı haline geldi. Sonunda, 20 Haziran'da, filmin uzun zamandır beklenen tanıtımı yayınlandı ve hayranlarını çılgın bir heyecana sevk etti. Alia Bhatt ve Ranveer Singh ikilisinin önderlik ettiği tanıtım, film meraklılarının Karan Johar'ın yönetmenlik girişimi için beklentisini etkili bir şekilde ateşledi.

Yapımcı, tanıtımı paylaşarak, "Size kalbimin bir parçasının ilk görüntüsünü sunuyorum - #RockyAurRaniKiiPremKahaani! Sonunda hepinizin görmesi...izlemesi...ve sevgi vermesi için ortaya çıkmasına izin verdiğim için çok ama çok heyecanlıyım!!!" yazdı.
Özellikle, Johar'ın yedi yıllık bir aradan sonra yönetmen koltuğuna geri dönmesi, RARKPK etrafındaki söylentileri daha da artırdı. Filmin 28 Temmuz'da dünya çapında gösterime girmesi planlanıyor ve hayranlar bu yıldızlarla dolu fanteziye tanık olmak için sabırsızlanıyor. Filmde Alia Bhatt dışında Ranveer Singh, Dharmendra, Jaya Bachchan ve Shabana Azmi de heyecanı artırıyor. Karan Johar'ın yönettiği Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani, dünya çapında sinemalarda izleyicileri büyülemeyi vaat ediyor. Ranveer itibarını tekrar kazanır umarım bu filmle. Neyse, tanıtıma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz 👇

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?