Saif Ali Khan Daha Önce Böyle İsyan Etmemişti!

Saif Ali Khan, bugün Hint film endüstrisinin önde gelen aktörlerinden biri. Aktris Kareena Kapoor Khan ile evli ve güzel de çocukları var ve aile geçmişi de yüksek bir yapıya sahip. Oyuncu daha önce kendisinden çok daha yaşlı olan Amrita Singh ile evliydi, ancak çift 13 yıllık evliliğin ardından yollarını ayırdı ve iddiaya göre sorumsuz olarak etiketlendiği için suçun büyük bir kısmı Saif'e düştü. Saif boşanmasına sessiz kaldı ama 2005'teki bir röportajda sorunlu evliliği hakkında çok konuştu ve şunları söyledi:
Saif ve Amrita, Bekhudi'yi çekerken tanıştılar ve kısa süre sonra birbirlerine aşık olan çift, Ekim 1991'de evlendi. On yılı aşkın bir süre birlikte geçirdikten sonra çift, 2004'te yollarını ayırma kararı aldı ve söz konusu röportaj ertesi yıl çıktı. 
2005 yılında The Telegraph ile yaptığı bir röportajda Saif Ali Khan, Amrita Singh'den boşandığı için medya tarafından takip edildiğinden bahsetti. Aile içi tacizle karşılaştığını iddia etti ve bunun kendisini nasıl etkilediğini paylaştı. ''Sürekli ne kadar değersiz olduğunun hatırlatılması, annene ve kardeşine sürekli alaylar, hakaretler ve tacizler edilmesi hoş değil.'' dedi. O dönemde Rosa Catalano ile ilişkisi olduğu söylenen Saif, kendisini değerli hissettiren biriyle birlikte olmanın ne kadar iyi hissettirdiğini gözler önüne serdi.
Saif Ali Khan, "Hepsinden geçtim. Şimdi tekrar iyileşmiş hissediyorum. Bugün, bana gerçekten bir şeye değdiğimi hissettiren birini bulduysam, bunun nesi yanlış? Daha önce, kendime olan saygımla o kadar dibe vurmuştum ki, biri bana görünüşüm için iltifat etse şok olurdum! Bugün biri güzel bir şey söylerse, 'Sorun değil' derim. Yıldızlara iltifat edilmesi gerekiyor. Çocuklarımı gerçekten istiyorum. Ama onlar için sürekli bir kavga çıkarmak istemiyorum. Eğer benden alınacaklarsa Amrita onlara Sara Singh ve İbrahim Singh desin. Kızım 18 yaşına gelsin de bana sorsun, 'Kardeşim ve benim sana ihtiyacımız varken neredeydin baba?''' dedi.
Saif Ali Khan, boşandıktan sonra Amrita'ya yüksek miktarda para ödemek zorunda kaldığı için işler kolay olmadı ve şöyle dedi, ''Amrita'ya Rs 5 crore vermem gerekiyordu ki bunun ona yaklaşık 2.5 Rs'sini verdim. Ayrıca oğlum 18 yaşına gelene kadar ayda 1 lakh Rs ödüyorum. Ben Shah Rukh Khan değilim. benim o kadar param yok. Ona paranın geri kalanını ödeyeceğime söz verdim ve ölene kadar ağır ağır çalışmam gerekse bile ödeyeceğim. Reklamlardan, sahne şovlarından ve filmlerden kazandığım ne varsa çocuklarım için veriliyor. Başka param yok.'' 
Ayrıca, ''Bırakın ben utancımdan öleyim. Ama lütfen sırf biraz teselli bulmak için imkansız bir ilişkiden nihayet uzaklaşma cesaretini gösterdim diye beni sürekli bir suçluluk duygusuyla öldürmeyin.'' diye ekliyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?