Salman Khan'ın KKBKKJ'ın Başarısızlığından Sonra Aldığı Karar

Salman Khan, yıllardır gişe rekorları kıran projelerle kitleleri eğlendiriyor. Bollywood'un abisi, her yıl en az bir film çekmeye çalıştı, ancak görünüşe göre oyuncunun kadrosu şu anda kuruyor. Raporlara göre bu durum senaryo olmamasından değil, oyuncunun iyi senaryo bulamamasından duyduğu endişeden kaynaklanıyor.
Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan'ın etkileyici olmayan gişe hasılatı, Khan'ın senaryoya ekstra ilgi göstermesinin nedeni mi? Bilmeyenler için KKBKKJ'nin ömür boyu koleksiyonunun yaklaşık 110 crore olduğu tahmin ediliyor. Raporlar Salman'a birkaç film teklif edildiğini iddia etse de, aktörün hiçbirine hayır demediğini ve 2024'ün başına kadar başka bir filmin sıfırlanmaması durumunda Tiger 3'ten sonra YRF'nin Tiger vs Pathaan'ı Shah Rukh Khan ile çekebileceği bildiriliyor.
Salman Khan'ın şu anda seçtiği senaryolar konusunda seçici olduğundan bahseden Salman Khan'a yakın kaynaklar Pinkvilla'ya şunları söyledi: ''Salman'a kendi tanıdıklarından bazıları da dahil olmak üzere birçok film yapımcısı yaklaştı. Ancak 30 yıllık kariyerinde ilk kez yakın zamanda başlayacak bir filmi yok.'' dedi. İyi senaryoların olmamasının Salman'ı biraz endişelendirdiğini eklediler, ancak ABD'ye yaptığı ziyaretin ardından, çoğunlukla kendi ev yapımları dışında, özlü filmlere imza atmaya karar vermiş görünüyor.
Kaynağa göre Salman Khan, işler zaman çizelgelerine uyuyorsa ya Sooraj Barjatya'nın bir sonraki filmini ya da sonraki Vishnu Vardhan filmini başlatacak - aksi takdirde Khan, Shah Rukh Khan ile Tiger vs Pathaan için çalışmaya başlayacak. Kaynak, ''Gayet açıkça, sırf yapmak için bir film başlatmak istemiyor. Önüne heyecan verici bir şey çıkmazsa veya işler doğru zamanda gerçekleşmezse, SK için sırada Tiger vs Pathaan olacak ve ardından 2024'ün sonuna kadar ayarlanmış ve yayınlanmaya hazır olacak diğer tüm filmler gelecek.'' dedi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?