Sara Ali Khan'ın Evleneceği Kişi Hakkında!

Sara Ali Khan şu anda son filmi Zara Hatke Zara Bachke'nin zaferinin tadını çıkarıyor. Yakın tarihli bir röportajda, kriket oyuncusu Shubman Gill ile geçmişteki ilişkisi göz önüne alındığında, bir kriket oyuncusuyla evlenme olasılığı hakkında soru yağmuruna tutuldu. Sara, kesin bir cevap vermemeyi seçerek diplomatik olarak yanıt verdi.

Yakın zamanda yapılan bir röportajda Sara'ya, bir kriket oyuncusuyla evlenerek büyükannesi Sharmila Tagore'un yolunu izlemeyi düşünüp düşünmeyeceği sorulmuştu. Sara, potansiyel bir partnerin mesleğinin onun için pek bir önemi olmadığını açıkça kabul etti. India Today'e şunları söyledi: ''Sanırım benim gibi birisini bulmak... ne iş yaptıkları önemli değil - aktör, kriket oyuncusu, iş adamı, doktor…Ama gerçek şu ki, şaka bir yana, benimle zihinsel ve entelektüel düzeyde eşleşmesi gerekecek. Ve bunu yapabilirse -ki bence harika- bence bu benim için meslekten çok çok daha önemli olur.''
Mevcut Hint kriket takımından ilgisini çeken herhangi birinin olup olmadığını ortaya çıkarmak için daha fazla soru sorulduğunda, şöyle yanıt verdi: "Size karşı dürüst olacağım ve bunu neredeyse kesinlikle söyleyebilirim, sanırım seveceğim kişi henüz benim hayatıma girmedi. Gerçekten sanmıyorum hiç.'' Dur kız evlenme sırası sana geliyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?