Sevilen Çift Final Kutlamak İçin Davet Edildi

Anushka Sharma ve Virat Kohli, aynı zamanda büyük bir küresel hayran kitlesi ile ülkenin en popüler güç çiftlerinden biri olarak kabul ediliyor. Şu anda Londra'da bulunan film oyuncusu ve kriket oyuncusu, 3 Haziran 2023'te İngiltere'nin başkentindeki Wembley Stadyumu'nda yapılacak olan FA CUP Finalini kutlamak üzere davet edildi.

Hayranları tarafından sevgiyle 'Virushka' diye hitap edilen çift FA CUP Finale 2023 için Manchester City Futbol Kulübü ile birlikte her ikisinin de marka elçisi olduğu athleisure markası PUMA tarafından davet edildi. City ve Manchester United, Cumartesi günü efsanevi Wembley stadyumunda FA Cup Finalinde karşı karşıya gelecek. İki kulüp, onlarca yıldan beri birbirleriyle oynuyor. Artık her iki takımın da düzenli olarak dünyanın en iyi futbol takımları arasında sıralandığı göz önüne alındığında, çatışmaları futbol kardeşliğindeki en yoğun spor rekabetlerinden biri olarak görülüyor. Virat zaten sporcu olduğu için davet edilmeleri hoş olmuş.
İş cephesinde, Virat Kohli yakın zamanda Royal Challengers Bengaluru'nun (RCB) bir parçası olduğu devam eden IPL'nin (Hindistan Premiere Ligi) bir parçasıydı. Öte yandan Anushka Sharma'nın kadın kriket oyuncusu Jhulan Goswami'nin hayatını konu alan ve prömiyerini Netflix'te yapacak olan Chakda Xpress ile filmlerde geri dönüş yapması bekleniyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?