SLB Tek Bir Filme Odaklanmış Durumda!

Sanjay Leela Bhansali'nin yakında çıkacak olan filmi Baiju Bawra son zamanlardan beri ara sıra haberlerde yer alıyor. Yapımcının şu anda iddialı bir proje peşinde koşmadığına ve bunun yerine Shah Rukh Khan ile bir filme odaklanacağına dair son raporlar var. Ancak artık Bhansali'nin konusu 20 yıldır aklında olan bir sonraki filmi olarak Baiju Bawra'yı yapacağı öğrenildi.

Proje çok uzun süredir onunla birlikte olduğu için, onun uzun süredir değer verdiği rüyası nihayet gerçekleşiyor. Şimdi, 20 yıllık düşünce ve titiz planlamanın ardından Bhansali, Baiju Bawra'yı ekrana getirmeye hazır. Yapımcının sayısız yılını filmin en küçük ayrıntıları üzerinde titizlikle çalışarak tüm bu yıllar boyunca konu üzerinde titizlikle çalıştığı ortaya çıktı, bu da filmin kalıcı etkisinin ve öneminin bir kanıtı.
Son zamanlarda medyada Ranveer Singh, Alia Bhatt ve Abhishek Bachchan gibi isimlerin ortaya çıktığı Baiju Bawra'nın oyuncu seçimi hakkında spekülasyonlar yapılıyor. Ancak, şu an için yapımcı tarafından hiçbir şey onaylanmadı.
1952'de film yapımcısı, Vijay Bhatt, Bharat Bhushan ve Meena Kumari'nin rol aldığı Baiju Bawra filmini yaptı. "Çılgın Baiju" anlamına gelen Baiju Bawra, büyük bir kişisel nedenden ötürü büyük şarkıcı Tansen'i bir müzik yarışmasında yenmeyi hayatının misyonunu edinen Baiju adlı bir şarkıcının hikayesi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?