SRK ve Salman Khan'ın Anlaşamadığı İşte O Yıllar ve Sonrası!

Sektörün en yakın dostları olmadan önce, Shah Rukh Khan ve Salman Khan bir süredir anlaşmazlığa düşmüşler. Bilmeyenler için, Salman'dan sonra Bollywood'da başlayan SRK, Katrina Kaif'in partisinde kavga ettikten sonra birkaç yıldır birbirlerine rakip oluyorlar. 2008'de iki süperstar, aktrisin partisinde çirkin bir kavga yaşadı ve ardından düşmanca kaldılar. Yıllar sonra ikili tekrar eski dostluklarına kavuştu. Hatta yıllar önce sarılırken fotoğrafları çıkmıştı, biz çok sevinmiştik...ah ne günlerdi!

2012'de bir liderlik zirvesi sırasında, Pathaan aktörüne bu soru soruldu ve 20 yıldır yakın olduklarını ve bir anlaşmazlık düzleminde olduklarını ortaya koyduğu yanıtını verdi.
Shah Rukh Khan zirvede, "Biraz kişisel sorunlarımız oldu. Bu ilk değil, yaklaşık dört yıl önce. 20 yıldır çok yakındık… Benzer yanlarımız da var, anlaşamadığımız şeyler de var. Yani bu noktada, bu anlaşmazlık düzleminde bulunuyoruz.'' dedi.
Daha sonra Shah Rukh Khan ve Katrina Kaif'e, Jab Tak Hai Jaan promosyonları sırasında SRK'nin Salman Khan ile olan kavgası soruldu ve Kaif, onları birlikte bir filmde görmeyi çok seveceğini ve finanse etmeyi çok istediğini söyledi.
Buna tepki gösteren Shah Rukh Khan, aynı tanıtım etkinliğinde, "Bunların çözüldüğü bir zaman gelebilir ama bu asla halka açık bir platformda olmayacak. Kişisel bir şey olacak. Bu ciddi bir mesele ve birlikte bir filmde çalışarak veya birisi bizden meseleyi çözmeye çalışmamızı isterse çözülemez. Bunu bizim yerimize başka kimse çözemez, sadece biz çözebiliriz. İllaki biraz zaman alacak. Bu bir gün olabilir.'' demişti.
Nihayet 2013'te, Shah Rukh Khan ve Salman Khan, Baba-Siddique'in iftar partisinde birbirlerine sarıldıkları video viral olduktan sonra -işte bahsettiğim buydu- barıştılar ve farklılıkları çözdüler. Daha sonra 2014 yılında, iki süper yıldızın SK'nin kız kardeşi Arpita Khan Sharma'nın düğünü için bir araya geldiği görüldü. Şu anki ilişkilerini de zaten hepiniz biliyorsunuz. Umarım dostlukları daim olur.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?