Sushant Singh Rajput'un Kahreden Film Haberleri!

Sushant Singh Rajput, her sinema aşığının kalbinde bir boşluk bırakan bir isim. Mükemmel bir yıldızdı kendisi... Ishaan olarak herkesi şaşırttığı ilk filmi Kai Po Che ya da MS Dhoni... Sushant'ın harika bir kariyer grafiği vardı, ancak aşırı taahhütleri onun bazı parlak gişe umutlarını bile kaybetmesine neden oldu..
Herkes tarafından sevgiyle anılan SSR, Sanjay Leela Bhansali, Aditya Chopra, Ekta Kapoor, Abhishek Kapoor ve diğerleri dahil çoğu film yapımcısının ilk tercihiydi. SLB tarafından kendisine biri yapılamayan ve üçü başka oyunculara giden dört proje teklif edildi.
Sushant Singh Rajput'un ölümünden sonra, Sanjay Leela Bhansali, polis yetkililerine, oyuncuya daha sonra Ranveer Singh tarafından canlandırılacak olan Ram Leela ve Bajirao Mastani adlı filminde başrol teklif edildiğini doğruladı. Ayrıca daha sonra Shahid Kapoor başrollü Padmavaat'ta Raja Ratan Singh'in rolü teklif edildi. Sushant, bir röportajda bu filmlerden çıkarılmaktan bahsetti.
DNA ile konuşurken Sushant'ın şu sözleri aktarıldı: "Pek çok film çekiyordum ve şimdi hepsi vizyona giriyor. İsimlerini vermek istemiyorum. Olan şu ki, birine söz verdiğimde ve o geciktiğinde (istediği için değil, belirli bir nedenden dolayı) ve bunu anladığımda, onu terk etmeyeceğim. Yani ister en büyük stüdyosu olan en büyük film olsun, ister en küçük film olsun, başka bir film bırakmayacağım. Ne yazık ki, yaptığım iki filmden dolayı bu olmadı, son bir yılda 12 film kaybettim. Bir film gerçekleşmedi ve diğeri birkaç ay ertelendi. Bu filmler de bugünlerde genel olarak konuştuğumuz filmler. Neyse, bütün bunlara girmeyelim.''
Sushant'ın birçok gecikmeden sonra çekilen filmi, Kriti Sanon'la birlikte rol aldığı Dinesh Vijan'ın Raabta'sıydı. Asla yapılmayan film, Shekhar Kapur - Paani'nin oldukça iddialı projesiydi. Daha sonra Yash Raj Films tarafından desteklendi, ancak film 150 crore'den fazla bir bütçe talep etti ve birkaç rapora göre, yapımcılar Sushant'ın bu kadar büyük bir bütçeyi kaldırabileceğini düşünmediler!
Sushant Singh Rajput'un kaybettiği diğer büyük filmler, akıl hocası Abhishek Kapoor'un filmi Fitoor'du ve onun yerine Aditya Kapoor, Half Girlfriend için de geldi Arjun Kapoor, Kabir Singh için de yerine Shahid Kapoor, Befikre'de yerine Ranveer Singh ve Romeo Akbar Walter için onun yerine John Abraham geldi. Kedarnath aktörü, Paani ile önceden meşgul olduğu ve asla gerçekleşmeyen randevuları nedeniyle bu filmlerin çoğunu bırakmak zorunda kalmış.
Sushant Singh Rajput, tüm Bhansali filmlerinde rol almış olsaydı, 300 crore kulübünün gururlu bir üyesi ve bir Gişe yıldızı olurdu. Ancak her şey istendiği gibi gitmedi maalesef.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?