Ünlü Oyuncunun İddia Edilen Çocuğu!

Şov dünyasında olmanın eksilerinden biri, bir ünlünün kendilerini genellikle fikirlerini söyleme, yaptıkları bir şey veya kişisel yaşamları nedeniyle tartışmalara karışmış bulmalarıdır. Aamir Khan üç nedenden dolayı haberlerde yer aldı ve bugün, yasak aşkı dolayısıyla haberlerde olmasını getiriyoruz.

Raporlara göre, yaklaşık yirmi yıl önce, Bollywood'un Bay Mükemmeliyetçisi, İngiliz gazeteci Jessica Hines ile çocuğu Jaan'ı terk etmekle suçlandı.
2005 yılında, Aamir Khan hakkında bir Stardust makalesi, hayranlarını şok etti. Makale, Khan ve İngiliz gazeteci Jessica Hines'in bir ilişki içinde olduğunu iddia etti. Rapora göre Jessica, uzun bir ilişkiden sonra Aamir'in çocuğuna hamile olduğunu fark etti. Evet, rapor, gazetecinin Jaan adını verdiği çocuğunun babası olduğunu açıkça belirtiyordu.
Rapor ayrıca, Aamir Khan ve Jessica Hines'in birlikte yaşamadan önce Ghulam'ın çekimi sırasında tanıştığını belirtti. Çocuklarına gelince, rapor Aamir'in çocuğa sahip çıkmayı reddettiğini ve hatta Jessica'dan kürtaj yaptırmasını veya ilişkilerini bitirmesini istediğini iddia etti. Gazeteci, çocuğunun hayatına son vermeyi reddetti ve 2003 yılında Jaan'ı doğurdu.
Aamir'den ayrıldıktan ve Jaan'ı doğurduktan sonra Hines, yazar Sonali Jaffar'ı mahremiyetine müdahale etmekle suçladı. Ancak daha sonra yazdıklarının doğru olduğunu belirten bir açıklama yaptı. Hatta Khan'ın bir DNA testini reddetmek veya yapmak istemesi halinde memnuniyetle karşılanacağını belirtti ancak, Laal Singh Chaddha aktörü bununla ilgili hiçbir şey söylemedi.
2007'de Jessica Hines, William Talbot adında Londra merkezli bir iş adamıyla evlendi. Kendisi ve Aamir Khan'ın sözde çocuğu Jaan ile nasıl ilgilendiğinden bahsederek Times of India'ya şunları söylemişti: ''Hindistan'da uzun süre Amitabh Bachchan kitabım üzerinde çalışırken, Jaan'la William ilgilendi. Oğluma karşı çok destekleyici ve koruyucu. O mutlu bir çocuk, artık bir babası var, öyleyse neden başka birini sorsun ki?''
2012'de Jaan, Birleşik Krallık'ta Vogue Magazine'de yer aldı ve Jessica Hines, Twitter'da fotoğrafını paylaştı. İşte çocuğun yıllar önceki fotoğrafı aşağıdaki linkte:

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?