Uyuşturucu Davasında Son Gelişme

Aryan Khan'ın bir uyuşturucu şantaj davasında tutuklandığına dair şok edici haber, Hindistan medyasında büyük bir kargaşaya ve ardından büyük bir tepkiye yol açmıştı. Aryan Khan davada temiz bir sonuç alırken, bu yılın Mayıs ayında, Merkezi Soruşturma Bürosu (CBI), Narkotik Kontrol Bürosundan sorumlu memur Sameer Wankhede ve NCB'nin birkaç yetkilisine karşı bir FIR davası açtı. Khan ailesine karşı rüşvet ve şantaj yapmakla suçlandı. Son raporlar, CBI'nin şantaj davasıyla ilgili ifadelerini kaydetmeleri için Shah Rukh Khan ve Aryan Khan'ı çağıracağını gösteriyor.

Bu yılın Mayıs ayında CBI, NCB yetkilileri aleyhine delil bulunduğunu iddia etti ve ayrıca süperstar ve oğlunun davayla ilgili olarak çağrıldığını doğruladı, "Yakında NCB tarafından tutuklanan Aryan Khan'ın ifadelerini kaydedeceğiz. NCB tarafından tutuklanan Aryan Khan ve Wankhede'nin emriyle sanık Kiran Gosavi ve Sanville D'Souza tarafından 25 crore talep edilen Shah Rukh Khan'ın ifadelerini yakında kaydedeceğiz. İfadelerin kaydedilmesi, komplonun temeline inmek için gerekli.'' dedi.
Bilmeyenler için, Hindistan'ın en büyük süper yıldızlarından birinin oğlu olan Aryan Khan'ın uyuşturucu bulundurmaktan tutuklandığı ve ayrıca uluslararası bağlantıları olan bir satıcı olmakla suçlandığı yerde gözaltında tutulduğu iddia edildi. Khan davada kefaletle serbest bırakıldı ve ardından adını tüm suçlamalardan temize çıkardı, sorumlu memur şimdi Khan ailesine karşı gasp ve rüşvet suçlamalarıyla karşı karşıya ve ona karşı soruşturma açılıyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.