Varushka Çiftini Tekrar Deneyimlemeye Hazır Olun!

Yaygın olarak Atlee olarak bilinen Atlee Kumar, başrolde Shah Rukh Khan, Nayanthara ile Jawan adlı filmi için hazırlanan çok beğenilen bir film yapımcısı. Bunun ortasında, 2016 yapımı Theri filmini Hintçe yeniden çekmeyi planlıyor ve bunun için yıldızlarını da buldu sayılır. Varun Dhawan ve Anushka Sharma film için uygun gibi mi? Gelin inceleyelim.

Varun ve Anushka'nın 2018 yapımı Sui Dhaga: Made in India filmindeki performansı büyük beğeni topladı. Anushka ve Varun arasındaki kimya, Mamta ve Mauji'nin duygusal yolculuğunun aktarılmasında çok önemli bir rol oynadı. Birbirlerinin performanslarını tamamladılar ve ortak neşe, destek ve dayanıklılık anlarıyla karakterlerinin en iyi yanlarını ortaya çıkardılar.
Peepingmoon raporuna göre, Anushka Sharma ve Varun Dhawan, Jawan yönetmeni Atlee Kumar'ın Kabir Singh ve Bhool Bhulaiyaa 2 gibi filmlerin yapımcılığını yapmasıyla tanınan Murad Khetani ile birlikte yöneteceği Theri'nin Hint versiyonu için bir araya geliyor. İkili, 2018 sosyal dramasının yayınlanmasından 5 yıl sonra bir araya geliyor.
Anushka Sharma başrol oyuncularından biri olarak seçilirken, adı belli olmayan filmin yapımcıları başka bir başrol oyuncusu arayışında. Anushka'nın, Janhvi Kapoor'un tarih sorunlarını gerekçe göstererek rolü reddetmesinin ardından rol için başvurduğu bildirildi.
Anushka'nın Haziran ayında Atlee ile yaptığı son görüşmeden sonra resmi olarak imza atması bekleniyor. Atlee Kumar'ın 2016'da vizyona giren Tamil hit filmi Theri'nin başrollerinde Thalapathy Vijay, Samantha Ruth Prabhu ve Amy Jackson rol aldı.
Jawan yönetmeni ve ekibi, orijinal senaryoyu gözden geçirmiş ve Kuzey Hintli izleyiciler için daha güncel ve büyüleyici hale getirmek için birçok başka değişiklik yapmış gibi görünüyor. Basit bir reprodüksiyon olmak yerine, Hint filminin taze karakterler ve hikaye kıvrımlarıyla yeni bir Theri olduğu bildiriliyor. Daha önce Jiiva'nın oynadığı 2019 tekno-gerilim filmi Kee'yi yöneten Tamil yönetmen Kalees bu filmi yönetecek. Ön prodüksiyona çoktan başladı ve Ağustos 2023'e kadar çekime başlamayı planlıyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?