Vicky Kaushal'ın Değişime Uğraması Gerek

Film endüstrisine kayda değer katkılarıyla tanınan yönetmen Laxman Utekar, Sara Ali Khan ve Vicky Kaushal'ın rol aldığı yeni projesi Zara Hatke Zara Backe için büyük bir beklentiyle bugün doğum gününü kutladı. Yönetmen kısa süre önce Bollywood Hungama ile yaptığı bir sohbette bir sonraki projesiyle ilgili özel güncellemeleri paylaşmak için biraz zaman ayırdı. Röportajda Laxman Utekar, bir sonraki filminin önemli bir tarihsel figür olan Chhatrapati Sambhaji Maharaj'ın hayatı etrafında döneceğini açıkladı.
Merakla beklenen bu projede başrolü yetenekli oyuncu Vicky Kaushal canlandıracak. Yaklaşan filmin durumunun paylaşılması istendiğinde, ''Ön prodüksiyona çoktan başladık. Bu eylülde çekimlere başlanacak.'' dedi.
Ayrıca, "Vicky, binicilik ve kılıç dövüşü eğitimine başladı. Çok kilo alması gerekiyor. Şu anda eğitimi devam ediyor. Umarım Eylül ayında çekimlere başlayacağız.'' diye ekliyor.
Bilmeyenler için, Luka Chuppi ve Mimi de dahil olmak üzere önceki projelerinin başarısıyla Laxman Utekar, eğlence ve içeriğin mükemmel bir karışımıyla ilgi çekici anlatılar sunabilen bir film yapımcısı olarak kendini kanıtladı. Yukarıda belirtildiği gibi, bir sonraki projesi Zara Hatke Zara Bachke. Dinesh Vijan'ın Maddock Films'in yapımcılığını üstlendiği film, 2 Haziran'da vizyona girecek.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?