Vicky Kaushal ve Sara Ali Khan Hayranlarını Şaşırttı!

2023 yılı hitlerden nasibini almış olsa da gişede pek iyi gitmemişti işler. Ancak Vicky Kaushal ve Sara Ali Khan'ın çok beklenen filmi Zara Hatke Zara Bachke, filmin yapımcılarının ve dağıtımcılarının sevinmesi için yeterli neden sağladı. Laxman Utekar'ın yönettiği film, ilk üç gününde 22.59 Rs kazandı.

Anlayacağınız üzere, Vicky Kaushal da Zara Hatke Zara Bachke'nin başarısının tadını çıkarıyor. Dün Sara Ali Khan ile birlikte filmden sonra seyircilerin tepkilerini almak için birkaç multipleks ziyaret edince bu sevinç daha da arttı.
Doğal olarak seyirci de film bittikten sonra filmin başrollerini karşılarında görünce iyi anlamda bir sarsıntı yaşadı. Video, tüm yaş gruplarından seyircilerin Zara Hatke Zara Bachke için olumlu geri bildirimler paylaştığını bize gösteriyor. Birkaç kişi de hem Vicky hem de Sara'nın performanslarını övdü. Buna cevaben, Vicky ve Sara da olumlu geri bildirimleri duyunca elbette duygulandılar. Düşünsenize, film izliyorsunuz ve bir anda filmin oyuncuları yanı başınızda belirmiş..Neyse. Videoya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?