Yayın Tarihi Belli Oldu!

Akshay Kumar'ın başrol oyuncusu olduğu The Great Indian Rescue'nun nihayet bir çıkış tarihi var. Daha önce Capsule Gill adını taşıyan film, yapımcıların yaptığı son güncellemeye göre bu yıl 5 Ekim'de sinemalarda olacak. Filmin yapımcılığını Vashu Bhagnani, Deepshikha Deshmukh, Jackky Bhagnani ve Ajay Kapoor üstlenirken yönetmenliğini Tinu Suresh Desai üstleniyor.

The Great Indian Rescue, 1989'da Batı Bengal'deki Raniganj'da bir kömür madeninde mahsur kalan 65 kişinin hayatını kurtaran eski ek baş maden sorumlusu merhum Jaswant Singh Gill'i çevreleyen gerçek olaya dayanıyor. Akshay'ın Gill karakterini canlandırdığı filmde başrolde Parineeti Chopra yer alıyor.
Yapımcılar çıkış tarihi olarak 5 Ekim'i seçerek The Great Indian Rescue'nun en azından şimdiye kadar tek başına gösterime girmesini sağladılar çünkü o gün başka hiçbir Bollywood filmi vizyona girmeyecek. Varun Dhawan ve Janhvi Kapoor'un başrol oyuncusu olduğu Bawaal, bir gün sonra 6 Ekim'de gösterime girecek, ancak bu film doğrudan dijital platforma gelecek.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.