Yodha'nın Tarihi Belli Oldu

Sidharth Malhotra'nın Dhrama Productions'tan Yodha filmi şimdi 27 Ekim'de vizyona girecek. Haber, geliştirmeye yakın kaynaklar tarafından paylaşıldı. Film, Sagar Ambre ve Pushkar Ojha tarafından yönetilen bir aksiyon filmi.

Mentor Disciple Films ile birlikte Prime Video ve Dharma Productions tarafından sunulan filmde ayrıca Disha Patani ve Raashii Khanna rol alıyor.
Yodha'nın kendisi için ne anlama geldiğini paylaşan Sidharth, daha önce yaptığı açıklamada, "Bir sanatçı olarak, içinizdeki en iyiyi ortaya çıkaran senaryolar üzerinde çalışmak istersiniz. Bu gerçekten benim yeni bir versiyonumu ortaya çıkardı. İzleyicilerden ve hayranlardan aldığım sevgi miktarı büyülü. Yodha'nın onlar için sahip olduklarını sergilemek için sabırsızlanıyorum."dedi.
Bu yılın başlarında Raashii, Yodha'nın kendisi için 'yabancıların' bir Dharma Productions filminde kadın kahraman olamayacağı efsanesini yıktığını söyledi. "Başlangıçta sadece belirli kişilerin bir Dharma kahramanı olması gerektiğini düşündüm. Dışarıdan gelenlerin bu tür filmleri almasının kolay olduğunu düşünmemiştim. Yani bu filmde olmam başkaları için kapılar açıyor. Bir Dharma filminin parçası olmak için mutlaka belirli bir arka planın parçası olmanız gerekmez. Beceri setiniz üzerinde o kadar sıkı çalışın ki, yeteneğiniz göz ardı edilemez." demişti. Hadi hayırlı olsun bakalım. Gunjan Saxena'dan sonra baktılar bu tür tutuyor, ardı ardına aynı türden yapmaya başladılar ya...kim mi? Birileri işte...

Kaynağa gitmek için tıklayınız.