Alia Bhatt Casus Evreninin Bir Parçası Oluyor!

Alia Bhatt, YRF'nin casus evreninin ilk süper ajanı olmaya hazırlanıyor. Aktris, Yash Raj Films için ilk kadın başrollü casus filminin başrolünü oynayacak ve film 2024'ten itibaren yapım aşamasında olacak. Yönetmenin kim olacağı hakkında pek bir şey bilinmiyor.
Bir ticaret kaynağı Variety'ye şunları söyledi: "Alia bugün ülkemizin en büyük süper yıldızlarından biri ve YRF casus evreninde Shah Rukh Khan, Salman Khan ve Hrithik Roshan gibi bir süper ajanı oynayacak. Bu, insanları koltuklarının kenarında bırakacak başka bir destansı aksiyon gösterisi olacak. Alia, kendisini sınıra itecek bir göreve çıkacak ve bu cesur aksiyon filmi, YRF casus evrenini daha da genişletecek.'' Üf, efsan bir haber!
''Alia, henüz adı belli olmayan bu filmde yepyeni, daha önce hiç görülmemiş bir şekilde sunulacak. YRF casus evrenine dahil olması, Aditya Chopra'nın bu serisi için hiçbir izleyici segmentini denklemin dışında bırakmadığını gösteriyor. Alia, Hindistan'ın gençleri ve Z Kuşağı arasındaki en büyük süperstar ve aynı zamanda bizim neslimizin en sevilen aktrislerinden biri. Tamamen adrenalin pompalayan bir şovmende bir casusu oynaması, hitap ettiği tüm seyirci çarpıklıkları için büyük bir yenilik.'' diye ekledi.
''Alia, zamanımızın en büyük kahramanları kadar büyük ve bir YRF casus evreni filminin başrolünde yer alması bu algıyı oldukça güçlendiriyor. Aditya Chopra, Alia'nın casusluk evreninde kendi başına bir seri başlatabilen ve yönetebilen bir aktris olarak çok iyimser ve bu projeyi dudak uçuklatan bir ölçekte monte etmek için her şeyi yapacak.''
Casus evreni, 2012'de Salman Khan – Katrina Kaif'in başrol oynadığı Ek Tha Tiger ile başladı. Kabir Khan tarafından yönetildi. Bunu Ali Abbas Zafar'ın yönettiği Tiger Zinda Hai (2017) ve Hrithik Roshan ile Tiger Shroff'un oynadığı ve Siddharth Anand'ın yönettiği War (2019) izledi. Son film, yine Anand'ın yönettiği, Shah Rukh Khan, Deepika Padukone ve John Abraham'ın oynadığı Pathaan'dı.
Casus evreninde bir sonraki filmi, Kasım ayında Salman Khan ve Katrina Kaif'i yeniden bir araya getiren Tiger 3 olacak. Ardından Shah Rukh Khan ve Salman Khan, Ayan Mukerji'nin yöneteceği Tiger vs Pathaan'ın başrollerini oynayacak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?