Animal Tekrar Ertelendi! İşte Sebep

Ranbir Kapoor ve Sandeep Reddy Vanga'nın 11 Ağustos'ta vizyona gireceği onaylanan, merakla beklenen gangster draması Animal, bir görsel efekt sorunu nedeniyle 4 ay ertelendi. Üst sıralarda yer alan kaynaklara göre Animal şimdi Aralık ayında yayınlanacak.
Kaynak, ''Animal, Bhushan Kumar ve Murad Khetani'nin yapımcılığını üstlendiği en iddialı filmlerden biri ve birinci sınıf bir ürün ortaya çıkarmak için daha fazla zamana ihtiyacı olduğu için yönetmen Sandeep Reddy Vanga'nın yanındalar. Sandeep bir mükemmeliyetçi ve VFX cephesinde tavizsiz bir ürün çıkarmak istiyor. Ekipler filmi tamamlamak için gece gündüz çalışıyor ama aksiyon sahneleri o kadar muhteşem ki en iyi versiyonlarını 11 Ağustos'a hazırlamak mümkün değil. 11 Ağustos'ta, yapımcılar Ranbir Kapoor ile birlikte filmi Aralık ayına ertelemek için toplu bir çağrı aldılar.'' diye açıkladı.
Animal sürümü için geçici tarih, Tiger 3'ten 3 hafta ve Dunki'den 3 hafta önce olan 1 Aralık. "Ekip, 1 Aralık'ta gelmesinin filme 3 haftalık bir pencere vereceğine inanıyor çünkü başka hiçbir film 3 olay destanının - Tiger 3, Animal ve Dunki - ortasına gelmek istemez. Hedefledikleri iyi stratejik bir tarih ve 4 aylık bir gecikme, yapımcılara VFX çalışmalarını tamamlamaları için yeterli zaman verecek." dendi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?