Anushka Sharma Priyanka Chopra'nın Yerine Mi Geçiyor?

Son günlerde Farhan Akhtar'ın Jee Le Zara filmi, oyuncu değişikliği nedeniyle sosyal medyada en çok konuşulan filmler arasında yer alıyor. Bollywood Hungama, Priyanka Chopra'nın Hollywood Projesi Citadel 2'ye öncelik vererek filmden ayrıldığını ve yapımcıları son dakikada bir kafa karışıklığı içinde bıraktığını ilk bildiren oldu. Kısa bir süre sonra, basında Farhan Akhtar'ın filmde Priyanka Chopra'nın yerine geçmek için Anushka Sharma'ya yaklaştığına dair haberler çıktı.

Ve şimdi, kaynak, Anushka Sharma'nın tarih sorunlarını gerekçe göstererek filmde yer almayı reddettiğini özel olarak öğrendi. "Anushka, kadınların önderliğinde bir kendini keşfetme yolculuğu fikri konusunda heyecanlıydı, ancak çekim zaman çizelgeleri takvimiyle uyuşmuyordu. Özel hayatı ile mesleği arasında bir denge kurması gerekiyor ve Farhan'ın istediği gün sayısını ayırmak zorundaydı. Bu mümkün değildi. Katrina Kaif ve Alia Bhatt ile pek çok kombinasyon tarihi var, ancak programına uygun değildi." dedi.
Oyuncu kadrosu yerine oturmaya çalışırken, Farhan Akhtar bu noktada Jee Le Zara'yı tamamen beklemeye aldı. Önce Aamir Khan Production - Champion'da oynayacak ve ardından Don 3'te Ranveer Singh'i yönetecek.-bence bu bilgi hala kesin değil- 
Jee Le Zara ile ilgili tüm iddialı planlar şu anda geçersiz görünüyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.