Arjun Kapoor'un Filmi Askıya Mı Alındı?

Merakla beklenen Arjun Kapoor filmi Lady Killer, Arjun'un Ajay Bahl ile ilk işbirliğine işaret ediyor. Heyecanla duyurulan film, gerilim türü sevenler tarafından merakla bekleniyordu. Hayranlar bir süredir filmle ilgili bir güncelleme bekliyorlar fakat bu güncelleme pek heyecan verici değil gibi.
Gelişmeye yakın kaynaklara göre Arjun Kapoor'un Lady Killer'ı bütçe sorunları nedeniyle askıya alındı. Bir kaynak, "Bhushan Kumar filme belirli bir bütçeyle onay verdi, ancak film artık bütçeyi aştı ve çekimin durmasına neden oldu. Yönetmen, Arjun Kapoor ile birlikte şimdi filmi bitirmenin yollarını buluyor." dedi.
Lady Killer'ın yapımcılarından biri olan gelişmeye yanıt veren Shailesh Singh, bütçe sorunlarını reddediyor. Gecikmeyi detaylandırarak, "Öyle bir sorun yok, çekim yapıyorduk ve projenin neredeyse tamamını tamamladık ve şimdi post prodüksiyon aşamasında. Yaklaşık 3-4 günlük patchwork çekimi bekleniyor. Uttarkand'daki bir açık hava programını hava ve yağmurlar nedeniyle zorlamak zorunda kaldık. Temmuzun ilk haftasında çekim yapacaktık ama yağmurlar ve sellerle her şey değişti. Şimdi, bu bir dış mekan çekimi olduğu için her şeyin eskisi gibi olmasını beklememiz gerekiyor. Kuru bir dönem olduğunda çekime devam edeceğiz." dedi.
Lady Killer'ın yaklaşık yüzde 80'i zaten çekildi ancak kalan yüzde 20'nin 5-6 crore Rs civarında olması gerekiyor. Kaynak ayrıca, "Ancak Covid sonrası dünyada, yapımcılar daha fazla para eklemenin yalnızca iyileşme yükünü artıracağını düşünüyor. Şu anda filmi tamamlamak için çeşitli yollar araştırılıyor." dedi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?