Arjun Rampal'ın Oğlu Oldu!

Bollywood oyuncusu Arjun Rampal ve kız arkadaşı, Güney Afrikalı model ve tasarımcı Gabriella Demetriades, perşembe gecesi ikinci çocukları olan erkek bebeklerini kucaklarına alırken büyük bir sevinçle karşılandılar. Mutlu çift, bu sevindirici haberi Instagram'da yaptıkları paylaşımla hayranları ve sevenleriyle paylaştı.

50 yaşındaki oyuncu, merakla beklenen duyuruyu yapmak için Instagram hesabını kullandı. "Ailem ve ben bugün güzel bir erkek bebek sahibi olduk. Annemizin ve oğlumuzun durumu iyi. Harika doktorlar ve hemşireler ekibine teşekkür ederiz. Çok mutluyuz. Tüm sevginiz ve desteğiniz için teşekkür ederiz. . #merhabadünya #20.07.2023." yazdı.
Haber hayranlardan, arkadaşlardan ve diğer ünlülerden anında sevgi ve tebrik yağmuruna tuttu. Yorumlar bölümünde Gabriella Demetriades, "Herkese teşekkürler." yazarak minnettarlığını dile getirdi. Haberden heyecan duyan aktör Bobby Deol, "Tebrikler dostum." yorumunu yaptı. Suniel Shetty, Kangana Ranaut ve daha pek çoğu gibi diğer Bollywood yıldızları, çifte sıcak dileklerini iletti.
Gabriella Demetriades, Deme Love adlı bir moda etiketine sahip olan moda endüstrisindeki çalışmalarıyla tanınıyor. O ve Arjun Rampal, sevimli oğulları Arik'in ebeveynleri olmaktan şimdiden gurur duyuyorlar ve yeni erkek bebeklerinin gelişiyle aileleri artık tamamlandı. Hayırlı olsun diyelim.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?