Baba Kızın Filmleri Hakkında Daha Fazla Detay!

Shah Rukh Khan, film seçimleriyle hayranlarını ve sinemaya giden izleyicileri şaşırtmasıyla tanınır. Pathaan'dan sonra 2023'te 2 film daha yayınlamaya hazır olsa da, kısa süre önce Khan'ın kızı Suhana Khan ile ilk kez ekip oluşturduğu doğrulandı. Söz konusu film, Sujoy Ghosh tarafından yönetilecek ve Red Chillies Entertainment tarafından Marflix Pictures ile birlikte üretilecek ve Suhana Khan'ın tiyatro ortamında ilk oyunculuk deneyimi olacak.

Bir aksiyon-gerilim filmi olduğu lanse edilen bu çok beklenen film hakkında ek bir haberimiz var. Kaynaklarımıza göre film, ekim ayında vizyona girecek. Bollywood Hungama'ya konuşan bir kaynak, "Film Ekim'den Mart'a kadar birden fazla yerde çekilecek. Bazı raporlar SRK'nin filmde küçük bir role sahip olduğunu belirtirken, kaynaklarımız Shah Rukh'un kızının sinemaya çıkışında uygun bir rolü olduğunu doğruladı." dedi. .
Filmin Hindistan'da ve yurtdışında çekileceğini ve 2024'ün en büyük sinema çekimlerinden biri olarak konumlanacağını belirten "Film, gelecek yılın Mart ayına kadar aralıksız çekilecek. Shah Rukh Khan ve Suhana Khan bu konuda heyecanlı ve ayrıca SRK, bir yeteneği piyasaya sürmenin zorlu bir görev olduğunu biliyor ve kendi kızını piyasaya sürmeyi seçti." dedi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?