Bu Haber Vikrant Massey Hayranlarını Sevindirecek

Aktör Vikrant Massey en son Vijay Sethupathi'nin oynadığı ve JioCinema'da yayınlanan Mumbaikar filminde görüldü. Aktörün önünde Phir Aayi Hasseen Dillruba da dahil olmak üzere bir dizi projesi var. Diğer yaklaşan filmi 12th Fail'in yapımcıları, söylentilerin ortasında, çıkış tarihini açıkladılar. Vidhu Vinod Chopra'nın yönetmenliğini üstlendiği film, 27 Ekim'de sinemalarda olacak.

Bunun resmi duyurusunu yapan Zee Studios, sosyal medya hesabına şunları yazdı: "'Dönüştürücü', 'sert vuran' ve 'derinden dokunan' — 12th Fail, Hindistan'da şimdiye kadar yapılmış en önemli filmlerden biri olarak tanımlanıyor. Kesinlikle izlenmeli! Film 27 Ekim'de dünya çapında sinemalarda gösterime giriyor.''
Film duyurulduğunda Vikrant, ''Dürüstlük ve samimiyetin nadir olması, zamanımızın trajedisi. Bu film, hayal kuran tüm öğrencilere, ülkemizin ve anayasamızın bel kemiği olan tüm dürüst memurlara ithaf niteliğindedir. VVC ile çalışmak bir hayalin gerçekleşmesi ve çok kapsamlı bir yönetmen olduğu için de büyük bir zorluk." dedi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.