Dream Girl 2 Yeniden Mi Çekildi?

Ayushmann Khurrana ve Ananya Panday'ın Dream Girl 2'sinin kısa bir süre önce vizyona giren filminin 12 günlük hızlı bir yeniden çekime gittiğini bildirelim. Aktörler konu hakkında ağzını sıkı tutarken, yönetmen Raaj Shaandilyaa rapora tepki gösterdi.
Önde gelen bir yayınla yaptığı röportajda yönetmen Raaj Shaandilyaa, ''Bu bir yeniden çekim değil. Kalan çekimlerimiz ve hala çekmediğimiz bir şarkı vardı.'' dedi. Raaj, bunun tam bir yeniden çekim olmadığını, bunun yerine kalan çekimler ve hala filme alınması gereken ek bir şarkı olduğunu açıkladı.
Bilmeyenler için, geliştirmeye yakın bir kaynak, ''Yönetmen Raaj Shaandilyaa ve yapımcı Ekta Kapoor, filmin ilk kurgusunu gerçekleştirdi. Üründen memnundular, ancak iyileştirme için alan olduğunu hissettiler. Ayushmann ve diğerleriyle konuştular ve hepsi yeniden çekimi yapmak için hemen ekibe geldi. Program 12 gün sürdü ve bu ayın başlarında gerçekleşti. Yeniden çekim 15 Temmuz Cumartesi günü Mumbai'nin Madh Adası'nda sona erdi.'' dedi.
Yapımcılığını Ektaa R Kapoor ve Shobha Kapoor'un üstlendiği ve Raaj Shaandilyaa'nın yönettiği Dream Girl 2'de Ayushmann Khurrana ve Ananya Panday'in yanı sıra Paresh Rawal, Annu Kapoor, Vijay Raaz, Rajpal Yadav ve daha fazlası gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?