Dunki Hakkında İnanılmaz Yorumlar!

Rajkumar Hirani, sosyal komedi alanında klasiklerle seyirciyi defalarca fetheden Hint Sinemasının şüphesiz en büyük yönetmenidir. Sırada Shah Rukh Khan'ın başrolde olduğu Dunki var ve 2023'ün en çok beklenen filmleri arasında yer alıyor. Film, 22 Aralık 2023'te vizyona girmesi için hazırlanıyor. Bollywood Hungama, Rajkumar Hirani ve Shah Rukh Khan'ın Jio Cinema ile tiyatro sonrası en büyük dijital anlaşmayı yaptığını özel olarak öğrendi.

Geliştirmeye yakın bir kaynağa göre, Dunki'nin dijital hakları 155 Rs karşılığında Jio Cinema'ya satıldı. "Bu, Hint Sineması tarihinde tek dilde vizyona giren bir film için yapılan en büyük anlaşma. Rajkumar Hirani markasının Shah Rukh Khan markasıyla bir araya gelmesiyle çok ilgisi var. Hindistan'ın en büyük küresel ikonlarından ikisi. Küresel bir etki yaratması beklenen bir film yaratmak için bir araya geliyoruz ve bu da tüm zamanların en büyük tiyatro sonrası anlaşmasıyla sonuçlandı." dendi.
Fikir, Jio Cinema platformunu Dunki ile birlikte küresel hale getirmektir ve ekip ayrıca, uygulamayı dünya çapında Netflix ile rekabet edebilecek şekilde kullanıma sunmak için bir arayüz üzerinde çalışmaktadır. Kaynak, Bollywood Hungama'ya "155 crore RS çok büyük bir meblağ ama SRK x Hirani kombinasyonu bunu ve çok daha fazlasını hak ediyor. Dunki tarafından getirilen miktar, Jawan'ın Netflix'ten Hintçe sürüm için getirdiklerinden bile daha yüksek." dedi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?