Filme Varun Dhawan Da Dahil Oldu!

Karan Johar'ın yönettiği Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani fragmanı sinemaseverleri heyecanlandırdı. Ananya Panday'in göz açıp kapayıncaya kadarki varlığı çok dikkat çekti. Bollywood Hungama, yakında çıkacak olan filmdeki küçük rollerle ilgili bazı heyecan verici detayları öğrendi. Sadece Ananya, Janhvi Kapoor ve Sara Ali Khan değil, filmde Varun Dhawan da yer alacak.

Gelişmeye yakın bir kaynak Bollywood Hungama'yı bilgilendirdi, ''Varun Dhawan, Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani şarkısında Janhvi Kapoor, Sara Ali Khan ve Ananya Panday ile birlikte küçük bir role sahip. Varun, Karan'la tanışmak için setlere gelmişti ve zaten o şarkıyı çekiyor oldukları için ondan adımı yapmasını istedi. Varun, Ananya, Janhvi ve Sara, Ranveer Singh'in karakterinin giriş şarkısı olan aynı şarkıda yer alıyor.''
Fragmandan bahsetmişken, Rocky Randhawa, Rani Chatterjee ve aile üyelerini tanıtıyor. Fragman umut verici görünüyor ve komedi, romantizm ve dramla dolu. Filmin 28 Temmuz'da gösterime girmesi planlanıyor. Yapımcılar romantik parça 'Tum Kya Mile'yi yayınladılar ve izleyicilerden olumlu tepkiler aldı.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?