Fragman Bakın Nerede Tanıtılacak?

Vizyon tarihi yaklaştıkça Varun Dhawan ve Janhvi Kapoor'un yeni filmi Bawaal için heyecan artıyor. Bizler sizleri bu film hakkında bilgilendirmeye devam ediyoruz ve şimdi sıra çok beklenen fragmanda. 8 Temmuz'da piyasaya sürülecek olan Bawaal fragmanı, Dubai'deki büyük bir etkinlikte tanıtılacak.

Fragmanın lansmanından bir gün sonra, Varun ve Janhvi'nin de dahil olduğu Bawaal ekibiyle bir medya etkinliği düzenlenecek. Bawaal'ı yayınlama haklarını güvence altına alan akış platformu Amazon Prime Video, bu doğrudan OTT'ye yönelik filmi tanıtmak için çevrilmemiş hiçbir taş bırakmıyor. Kapsamlı pazarlama çabalarıyla, filmin etrafında bir heyecan yaratmayı ve geniş bir izleyici kitlesini çekmeyi hedefliyorlar.
Başlangıçta 21 Temmuz'da sinemalarda gösterime girmesi planlanan yapımcılar önemli bir karar aldılar. Bawaal, 27 Temmuz'dan itibaren Amazon Prime Video platformunda izlenebilecek ve izleyicilerin filmi evlerinin rahatlığında izlemelerine olanak tanıyacak. Bu karar, başrol oyuncusu Varun Dhawan da dahil olmak üzere ekip tarafından dikkatlice değerlendirildikten sonra geldi.
Varun, çekirdek ekipteki diğer kişilerle birlikte, Karan Johar'ın merakla beklenen filmi Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani'nin 28 Temmuz'da vizyona girmesinden bir gün önce Bawaal'ı OTT'de yayınlamanın uygun olmayacağını düşündü. Karan, filmleri arasında herhangi bir çatışmayı önlemek ve her ikisi için de adil bir gösterim sağlamak istedi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?