Ghoomer Ağustos'ta Geliyor

Ağustos ayı Bollywood filmleri açısından bir devam filmi dönemi olacak. 11 Ağustos'ta başrollerini Sunny Deol ve Ameesha Patel'in paylaştığı Gadar 2 vizyona girecek. Oh My God 2'nin sansür sıkıntıları zamanla sona ererse, Akshay Kumar'ın bu filmi de Bağımsızlık Günü hafta ortası tatilinden yararlanmak için aynı Cuma günü yayınlanacak. Başrollerini Ayushmann Khurrana ve Ananya Panday'in paylaştığı Dream Girl 2, 25 Ağustos'ta sinemalarda olacak. Ancak şimdi orta ölçekli bir film olan Ghoomer'ın yapımcıları şanslarını Ağustos ayında da denemeye karar verdiler.

Bollywood Hungama'ya bir kaynak, ''Abhishek Bachchan, Saiyami Kher ve Shabana Azmi'nin başrollerini paylaştığı Ghoomer, 18 Ağustos'ta vizyona girecek. Yönetmenliğini R Balki'nin üstlendiği film sinemalarda yayınlanacak. Kısa süre sonra resmi bir duyuru yapılacak ve ardından kısa ama etkili bir pazarlama kampanyası hemen başlayacak.'' dedi.
Filmin dağıtımını kimin yapacağına dair henüz bir bilgi yok. Ancak kaynaklar, tüm bu hususların halledildiğini iddia ediyor ve yapımcılar, diğer önemli Ağustos sürümleri arasında vizyona giren filmlerine rağmen oldukça büyük bir gişe sayısı alacaklarından eminler.
Ghoomer, sinemalarda gösterime girmeden önce prömiyerini Avustralya'da yapacak. Bu film, 11 Ağustos'ta başlayacak olan Melbourne Hint Film Festivali'nin (IFFM) açılış filmi seçildi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?