Güçlü Oyuncular Bir İlke İmza Atıyor

Bollywood'un güçlü ikilisi Ranveer Singh ve Alia Bhatt, merakla beklenen filmleri Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani için promosyonları hızlandırırken, çevrilmemiş hiçbir taş bırakmıyorlar. Yıldızlar geçtiğimiz günlerde Delhi'de bir şarkı lansman etkinliğini süslediler ve ekrandaki kimyalarıyla hayranlarını büyülediler. Ancak ikili, ülkenin dört bir yanındaki izleyicilerle bağlantı kurmak için çok şehirli bir tura çıkmaya hazır olduğundan heyecan burada bitmiyor.

Ranveer ve Alia, yenilikçi promosyon stratejilerinin bir parçası olarak ünlü yönetmen Karan Johar ile Hindistan'ın Uluslararası Milletleri Birleştirme Hareketi (I.I.M.U.N's) Okula Dönüş serisine katılmak için iş birliği yapıyor. Bu olağanüstü girişim, ikilinin Hindistan'daki 100'den fazla şehirden 50.000'den fazla öğrenciyle etkileşim kurmasını, en son filmleri hakkında görüşlerini paylaşmasını ve ilham verici sohbetler yapmasını sağlayacak.
Karan Johar'ın yönettiği film Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani, önde gelen rollerde Alia Bhatt, Dharmendra, Jaya Bachchan ve Shabana Azmi gibi yıldızlardan oluşan bir kadroya sahip. Merakla beklenen film, 28 Temmuz'da sinemalarda gösterime girecek ve hayranlar ve sinemaseverler arasında bir heyecan yaratacak.
Son zamanlarda filmin yapımcıları 'Ve Kamleya', 'What Jhumka' ve 'Tum Kya Mile' şarkılarını resmi fragmanla birlikte yayınladı ve izleyicilerden büyük tepki aldı. Fragman, geçmişleri ve yaşam tarzları taban tabana zıt olan Rocky Randhawa ve Rani Chatterjee'nin hayatlarına bir bakış sunuyor. Rocky zengin bir Punjabi ailesinden gelirken, Rani bilgi ve zekaya her şeyin üzerinde değer veren Bengalli bir aileden gelmektedir. İkisi aşık olurken, onaylamayan ailelerinin muhalefetiyle karşılaşırlar. Rocky ve Rani, onaylarını kazanmak için yer değiştirmeye ve birbirlerinin aileleriyle yaşamaya karar verir.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.