Günün Haberi: Priyanka Chopra Jee Le Zaraa'dan Ayrıldı Mı?

Bollywood'un harika kadın oyuncuları Priyanka Chopra, Alia Bhatt ve Katrina Kaif'in başrollerini paylaştığı Jee Le Zaraa gerçekten de en çok beklenen filmlerden biri. Farhan Akhtar, filmin ön prodüksiyon sürecine çoktan başlamışken, yeni bir raporda Priyanka'nın projeden çekilmeyi düşündüğü iddia ediliyor.
Yaklaşan film, birkaç yıl önce, yıldız oyuncu kadrosunun bu üçlüyü onaylayan bir fotoğraf bırakmasıyla duyurulmuştu. Duyurudan kısa bir süre sonra hayranlar, filmin yapım sürecindeki güncellemeleri bekliyordu.
Priyanka Chopra'nın Farhan Akhtar ve rol arkadaşlarıyla filmi tartışmasının üzerinden bir süre geçmiş olsa da, yıldızların yoğun programı nedeniyle birçok gecikme yaşandı. Geçen yıl Alia Bhatt'ın hamileliği projenin gecikmesine neden olmuştu. Şimdi, yeni bir rapor Baywatch yıldızının filmden ayrıldığını öne sürüyor. Bilmeyenler için, sektördeki ilk kadın liderliğindeki yol gezisi filmi olacağı için film etrafında büyük söylentiler var.
Moviefield Bollywood'un Twitter hesabına göre The Sky Is Pink yıldızı filmden çıkıyor. Ayrıca yapımcılar rol için Kiara Advani veya Anushka Sharma'yı düşünüyorlar. Ancak Jee Le Zaraa'nın oyuncu kadrosuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ne kadar doğru bir haber, bu bile tartışılır bence.
Geçen hafta bir haber, Jee Le Zaraa yapımcılarının aktrislerin yoğun programları nedeniyle hayal kırıklığına uğradığını iddia etti. Programlama sorunlarının ortasında, Farhan Akhtar filmin çıkması konusunda düşünceli ve bildirildiğine göre Aamir Khan'ın yapım evinin bir projesiyle ilerliyor. Çeşitli sebeplere film zaten ertelendikçe ertelendi, iptal olursa hiç şaşırmam. Ama ben çok istiyordum bu filmi izlemeyi ya...

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?