Janhvi Kapoor'un Programı Bakın Neden İptal Oldu?

Bollywood oyuncusu Janhvi Kapoor, Bawaal'ın tanıtım programıyla meşgul. Bunun ortasında, aktrisin yakında bir sonraki filmi Ulajh'ın Yeni Delhi programını başlatması gerekiyordu. Ancak Delhi'de devam eden sel krizi, çekimlerin ertelenmesine neden oldu.
Hindustan Times'a göre bir kaynak, ''Kapoor ile birlikte tüm ekip 10 Temmuz'da Delhi'ye gelecekti, her şey ayarlanmıştı. Ancak planı ertelediler çünkü yağmur nedeniyle birkaç gün içinde tüm durum değişti ve bir sel krizine yol açtı.'' diye aktardı.
Kaynak ayrıca söyledi. "İşte bu yüzden, çekimi zorlamaktan başka seçenekleri yoktu. Eski Delhi, Red Fort, Qutub Minar ve diğer anıtlarda, Lajpat Nagar pazarında ve bölgesinde çekim yapmaları gerekiyordu. Güney Delhi'de de çekim yapmak için kapsamlı bir planları vardı. Ve şu anda imkansız ve herkesin güvenliğini göz önünde bulunduran ekip planı zorladı. Ancak, yer değiştirmeye karar vermediler. Ağustos ortasında çekim yapmak için Delhi'ye gelecekler ve mekanları ayarlayacaklar.''
Ulusal Ödül sahibi Sudhanshu Saria'nın yönettiği gerilim filmi Londra'da gösterime girdi. Indian Foreign Services'in (IFS) ilgi çekici dünyasında geçen stilize bir uluslararası gerilim filmi olan Ulajh'ın başrollerinde Janhvi Kapoor, Gulshan Devaiah ve Roshan Mathew ile Rajesh Tailang, Meiyang Chang, Sachin Khedekar, Rajendra Gupta ve Joshi Jitendra yer alıyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?