Jawan'ın Tanıtımı Hakkında Detaylar

Shah Rukh Khan'ın Jawan'ı yılın en çok beklenen filmlerinden biri ve gişe rekorları kırması bekleniyor. Film, Tamil yönetmen Atlee'nin ilk Hint filmi ve başrolde Nayanthara ve Vijay Sethupathi de rol alıyor. Bu yılın başlarında Pathaan ile gişe rekorları kıran bir hit yayınladıktan sonra, Shah Rukh Khan bir sonraki projesi için hazırlanıyor. Merakla beklenen filmin 7 Eylül 2023'te sinemalarda gösterime girmesi planlanıyor. Filmin tanıtım ve fragmanıyla ilgili birçok haberin ortasında, Jawan'ın merakla beklenen fragmanı hakkında yeni detaylar ortaya çıktı.

Central Board Of Film Certification (CBFC) web sitesinde yer alan bilgilere göre Jawan'ın fragmanının süresi 2 dakika 15 saniye. Ebeveyn rehberliğinde daha geniş bir kitle için uygun olduğunu belirten bir U/A sertifikası aldı. Jawan fragmanının resmi çıkış tarihi henüz açıklanmasa da, 12 Temmuz'da vizyona girmesi planlanan Mission Impossible – Dead Reckoning: Part 1'in baskılarına eklenmesi bekleniyor.
Daha önce Bollywood Hungama, Jawan'ın resmi tanıtımının tüm heyecanla 7 Temmuz veya 15 Temmuz'da yayınlanacağını bildirmişti. ''Shah Rukh Khan ve Atlee, Jawan tanıtımını görkemli bir şekilde başlatacak. Tüm zamanların en büyük dijital lansmanı olacak ve tanıtım herkesin aklını başından alacak. Shah Rukh Khan'a daha önce hiç olmadığı gibi yer veriyor.'' dendi. Lansman hakkında daha fazla konuşan kaynak, ''Yapımcılar Chennai'de Jawan tanıtımını başlatmak için özel bir konuk arıyorlar ve bu kesinleştikten sonra tarih de ayarlanacak. Bu nedenle, tercihler şu anda 7 Temmuz ve 15 Temmuz.''

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?