Kajol Yeni Filmi Hakkında Konuşuyor

Kajol'un ilk web dizisi The Trial: Pyaar, Kaanoon, Dhokha izleyicilerden olumlu tepkiler alıyor. Disney + Hotstar'da yayınlanan proje, kocasının ihanetinden sonra onu gerçekten zamanın sınavından geçiren bir yolculuğa çıkan Noyonika'nın yolculuğunun izini sürüyor.

Kajol'un hayatının dizginlerini kendi eline alan savunmasız bir kadını canlandırması izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı. Dizinin saygın yıldız oyuncuları Sheeba Chaddha, Jisshu Sengupta, Alyy Khan, Kubbra Sait ve Gaurav Pandey, Noyonika'nın hayatının bu sürükleyici yolculuğunda etkili performanslarıyla çıtayı yükselttiler.
Yönetmenliğini Suparn S Varma'nın yaptığı gösteri, kayda değer bir izlenme sayısına ulaştı ve ağızdan ağza iyi sözler alıyor.
Kajol, dizi için aldığı tepkilerden memnun olarak, ''Noyonika'nın karakteri kalbime çok yakın. Hayatındaki her durumla mücadele etmeye her zaman hazır, güçlü ve pratik bir kadın. Güzel dönütler gerçekten mutlu ediyor. Bir kadının gücünü temsil edebilmek ve bu tasvir için takdir edilmek, bir kadın ve oyuncu olarak beni güçlendiriyor.'' diyor. Kajol'a bu tarz filmler yakışıyor zaten.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?