Karan Johar Filmlerin Çakışmasından Mutsuz!

Katrina Kaif ve Vijay Sethupathi, 15 Aralık 2023'te vizyona giren, Sriram Raghavan'ın yönettiği, türlere meydan okuyan bir hikaye olan Merry Christmas'da başrol oynayacak. Duyuru 17 Temmuz Pazartesi günü yapıldı. Sidharth Malhotra liderliğindeki Yodha ile çatışacak. Filmin yapımcısı Karan Johar ise çatışmadan memnun olmadığını dile getirdi.

Karan Johar, stüdyoların ve yapımcıların biraz nezaket göstermesi gerektiğini söyledi ve tarih anlaşmazlığı hakkında bir telefon görüşmesi yaptı. ''Telefon görüşmesi nezaketi olmadan bir randevuda anlaşmazlığa düşmek, umarım stüdyolar ve yapımcılar için ileriye dönük bir yol değildir…. Bu zorlu teatral günlerde birlik olmazsak, bize kardeşlik demek boşunadır." diye yazdı.
Bu ayın başlarında, Yodha'nın duyurusu sosyal medyada yapıldı. Çıkış tarihi de bu ayın başlarında açıklandı. ''Yeniden dolduruldu ve süzülmeye hazır! #YODHA - Sidharth Malhotra'nın başını çektiği ve ilk kez sahneye çıkan ikili Sagar Ambre ve Pushkar Ojha'nın yönettiği serinin ilk aksiyon filmi - 15 ARALIK 2023'te sinemalarda. Filmde ayrıca başrollerde Disha Patani ve Raashii Khanna yer alıyor.'' yazıldı.
Bu arada Merry Christmas iki dilde çekildi. Hintçe versiyonunda Sanjay Kapoor, Vinay Pathak, Pratima Kannan ve Tinnu Anand rol alırken, Tamil versiyonunda aynı rollerde Radhika Sarathkumar, Shanmugaraja, Kevin Jay Babu ve Rajesh Williams var. Bu kesinlikle dünya çapındaki hayranlar için ekstra bir beklenti katmanı ekleyecektir. Film ayrıca bir çocuk oyuncu olan Pari'yi de tanıtıyor. Ashwini Kalsekar ve Radhika Apte, heyecan verici rollerde görülüyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?