Karan Johar Shah Rukh Khan'ı Neden Reddetti?

Shah Rukh Khan ve Karan Johar, önemli bir süre boyunca devam eden uzun süreli ve derin bir dostluğu paylaşıyor. Shah Rukh Khan, ilişkileri boyunca, güçlü profesyonel işbirliklerini ve kişisel bağlarını sergileyerek, Karan Johar'ın neredeyse tüm yönetmenlik projelerinde sürekli olarak yer aldı. Ancak konu Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani filmine geldiğinde Shah Rukh Khan, Karan Johar'a hizmetlerini sunarak projeye katılmaya istekli olduğunu ifade etti. Başarılı işbirlik geçmişleri göz önüne alındığında, Shah Rukh Khan'ın yaklaşan bu girişimin bir parçası olması doğal görünüyordu.
Koimoi ile konuşan Karan Johar'a yakın bir kaynağa göre Karan, Shah Rukh Khan'ı Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani'ye sadece küçük bir rol olarak dahil etmeme kararı aldı. Kaynak, "Karan Johar, SRK'nin kısacık görünümle ortaya çıkmasını istemedi. Olay örgüsüyle bir ilgisi olmalıydı. Ama bu sefer, hikayenin hiçbir yerine sığmadı.''  dedi. Yani ya tam çıkacak ya hiç çıkmayacak.
Kaynak, ''Karan'a Karan'ın şanslı maskotu olduğunu hatırlattı. Ancak Karan, SRK'ye Shah'ın Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani'ye girip bir anda ortadan kaybolmasını istemediğini hatırlattı. SRK'nin hayranları protesto ederdi." diye ekledi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?