Karan Johar Sıradaki Filmini Açıkladı!

Karan Johar, Ranveer Singh ve Alia Bhatt'ın oynadığı romantik komedi Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani hakkında coşkusunu durduramıyor. Film, bu yıl sektörde 25. yılını dolduran yönetmene ve ayrıca yedi yıl sonra yeniden yönetmenliğe dönmesine işaret ettiği için özel. Yaklaşan filmin vizyona girmesiyle ilgili tüm çemberin ortasında, yönetmen bir sonraki filmiyle ilgili ayrıntıları açıklarken hayranlar için harika bir haber daha verdi.
Okuyucular, Karan Johar'ın geçen yıl 50. yaş gününü kutladığında bir aksiyon filmi yapma arzusunu dile getirdiğini hatırlayacaktır. Yapımcı aynı şeyi yeniden doğrulayarak, bir sonraki filminin bir 'aksiyoncu' olacağını açıkladı. Geçenlerde bir hayran, Dharma Productions başkanına bir sonraki filmi hakkında sorular sordu. Hayran, "Bir sonraki projeniz nedir?" diye soran bir yorum bıraktı. Karan, ''Duygusal bir aksiyon.'' diye ekledi.
Bilmeyenler için, Karan Johar geçmişte aksiyon filmleri çekmiş olsa da yapımcı çoğunlukla romantik ve aile dramaları yönetmiştir. Yönetmen, aksiyonla yeni bir tür keşfetme arzusunu dile getirmişti. Yapımcının 50. yaş gününde paylaştığı bir gönderide, bir aksiyon filmi yönetme hayalinden söz etmişti. Aynı zamanda, Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani'nin Şubat 2023'te vizyona gireceğini, ancak Nisan 2023'te bu aksiyon filmi üzerinde çalışmaya başlayacağını açıklamıştı.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?