Kiara Advani Meğer Rol Almayacakmış!

Shah Rukh Khan'ın başrol oyuncusu olduğu Jawan, bu yıl ekranlara gelen en büyük Hint filmlerinden biri ve film çok fazla ses getirdi. Projenin duyurulmasından bu yana büyük bir heyecan vardı ve filmin ön gösterimi yaklaşırken bu heyecan artmaya devam etti. Ve çıktıktan sonra, Jawan beklentisi çok yükseldi. 
Ancak heyecanın yanı sıra, Atlee Kumar'ın yönetmenlik girişimi hakkında doğrulanmamış bazı haberler de geldi. Son birkaç gün içinde, Jawan'ın bir şarkı dizisinde Kiara Advani'nin bir role sahip olacağı bildirilmişti.
Ancak, Kiara'nın Jawan'da göründüğüne dair haberler doğru değil. Sektörde iyi konumlanmış bir kaynak, "Bu söylentiler kesinlikle temelsiz. Filmde hiçbir şarkı çekilmedi ve Kiara Advani'nin herhangi bir rolü yok. Jawan öyle büyük bir film ki, her gün bir söylenti duyuluyor.'' dedi.
Jawan'ın yapımcılığını SRK'den Red Chillies Entertainment üstleniyor ve filmde ayrıca Vijay Sethupathi, Nayanthara, Sanya Malhotra, Ridhi Dogra ve Sanjeeta Bhattacharya rol alıyor. Film 7 Eylül'de sinemalarda olacak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?