Kriti Sanon'dan Hem Şaşırtan Hem Sevindiren O Haber!

En son Adipurush'ta görülen, kariyerine model olarak başlayan Kriti Sanon'un bazı ilginç projeleri var. Oyuncu, yoğun film programı arasında önümüzdeki altı ayda ortaya çıkacak yeni bir şey hakkında bir duyuru yaparak hayranlarını şaşırttı. Film yapımcılığına girişiyor ve şimdi kendi yapım evi Blue Butterfly Films ile bir yapımcı şapkasını takıyor.

Sosyal medyayı kullanan Kriti Sanon, Blue Butterfly Films'i bir videoyla tanıttı ve yapımcı olma yolculuğunu anlatan bir notla videonun altına, ''Ve vites değiştirme zamanı! 9 yıldır hayallerimi yaşayan bu büyülü endüstrinin içindeyim. Küçük adımlar attım, öğrendim, geliştim ve bugün olduğum aktöre dönüştüm! Film yapımının her parçasını ve yönünü kesinlikle seviyorum. Ve şimdi, daha fazlasını yapmanın, daha fazlasını öğrenmenin, kalbime ve umarım sizinkine de dokunan daha fazla hikaye anlatma zamanı. İşte sürekli gelişmek ve kendinizin en güzel halini bulmak... Nihayet büyük hayallerle başlamanın heyecanının ötesinde!! Bizi izlemeye devam edin!" dedi.
Profesyonel cepheye gelince, Kriti Sanon bundan sonra Vikas Bahl'ın Ganpath Part 1'inde görünecek ve ilk rol arkadaşı Tiger Shroff ile yeniden bir araya gelecek. Bunun yanı sıra, Kareena Kapoor, Tabu, Rajkummar Rao ve Diljit Dosanjh'ın yanında oynadığı The Crew'da görülecek. Aynı zamanda Shahid Kapoor ile birlikte isimsiz bir projesi var.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.