Markalar RARKPK İçin Çok Heyecanlı!

Gully Boy'un başarısının ardından Ranveer Singh ve Alia Bhatt, Karan Johar'ın yönettiği Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani'de yeniden bir araya geliyor. Açıkçası, herkes Karan Johar'ın Hindistan'daki gişede yazarkasaları çalmasını umduğundan, izleyicilerden sektöre kadar herkes tarafından film merakla bekleniyor. Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani'yi desteklemek için Hindistan'daki birçok üst düzey marka bir araya geldiğinden, filmin vizyona girmesinin heyecanı markalara da yayıldı.

"Bütün bir ailenin izleyebileceği filmler nadirdir ve Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani de bunlardan biri. Bu nedenle markalar, hafta sonu tüketicilerini bedava biletlerle ödüllendirmeyi planlıyor. Ranveer Singh'in en büyük markalarından ikisi, Kajaria ve Pepsi, PVR, Inox ve Cinepolis ile ortaklık yapacak. Biyoteknoloji firması sahibinin Karan Johar ile yakın bağları var ve bu, dostluğu sergilemek için bir işaret." deniyor.
Kesin sayı henüz bilinmemekle birlikte, izleyicilerde filmle ilgili çok fazla beklenti olduğu için heyecanlı markalar, Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani'yi 50.000'den fazla kişinin kendileri aracılığıyla izleyeceğinden eminler. 4 gün kala Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani'nin piyasaya çıkması için heyecan çok yakın ve sektörler genelinde muazzam bir bilet talebi var. Ön rezervasyonlar yarın tüm ülke genelinde açılıyor. Bu film çok ses getirdi, umarım iyi sonuç alır.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.