Metro In Dino Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Bhushan Kumar ve Anurag Basu imzalı Metro In Dino yeni çıkış tarihini açıkladı. Film şimdi Cuma - 29 Mart 2024'te sinemalarda olacak. Yetenekli bir kadro tarafından hayata geçirilen modern zaman çiftlerinin iç açıcı hikayelerine kapılmaya hazır olun. Aditya Roy Kapur, Sara Ali Khan, Anupam Kher, Neena Gupta, Pankaj Tripathi, Konkona Sensharma, Ali Fazal ve Fatima Sana Shaikh inanılmaz performanslarıyla ekranı süsleyecek. Kadro efsane yalnız...

Film yapımcısı Anurag Basu, Aralık 2022'de projeyi duyururken, ''Metro… In Dino, insanlar için bir hikaye! Bunun üzerinde çalışmayalı uzun zaman oldu ve benim için her zaman bir sütun gibi olan Bhushan Kumar gibi bir güç merkezi ile bir kez daha işbirliği yapmaktan mutluyum! Çağdaş auranın özünü getiren harika sanatçılarla işbirliği yapmayı dört gözle beklediğim için hikaye yep yeni. Müzik her filmde çok önemli bir rol oynadığı için, çalışmaları ile karakterlere ve hikayeye tam anlamıyla hayat katan sevgili arkadaşım Pritam ile işbirliği yapmaktan daha mutlu olamazdım.'' diyor.
Gulshan Kumar ve T-Series, Anurag Basu Productions Pvt Ltd ile birlikte Metro In Dino'yu sunar. Anurag Basu'nun yönettiği, müziği Pritam'a ait olan filmin yapımcılığını Bhushan Kumar, Krishan Kumar, Anurag Basu ve Taani Basu üstleniyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?