Nayanthara Heyecanı Artırıyor!

Başrolünde Shah Rukh Khan'ın yer aldığı merakla beklenen aksiyon ve gerilim filmi Jawan, artan popülaritesi ile izleyenleri büyülemeye devam ediyor. Hayranlar için heyecan verici yeni haberler yayılmaya devam ediyor. Kadın başrol Nayanthara'nın şiddetli ve aksiyon dolu karakterini sergileyen çarpıcı yeni bir poster yayınlandı. 

Bu poster, hiç şüphesiz, heyecanla yayınlanmasını bekleyen hayranlar için keyifli bir zevk. Shah Rukh Khan ve Nayanthara'nın ilk kez ekrana gelmesiyle en ilginç oyuncu seçimlerinden biri oldu.
Süperstar Nayanthara'nın Jawan'ın bir parçası olduğunu izlemek, bu yüksek oktanlı aksiyon projesinin çıtasını şimdiden bir sonraki seviyeye yükseltti. Nayanthara'yı ekranda bir polis rolünü oynarken izlemek, şüphesiz filmde büyük bir vurgu olacak. Görünüşe göre yapımcılar, filmden ilginç güncellemeler getirerek izleyicinin coşkusunu sınırda tutma şansı bırakmıyor ve bizi daha fazlasını istemek için bırakıyor. İlk defa izleyeceğim sanırım kendisini. Girişi iyi yapmış valla.Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?